Sveiki atvykę į KrokoTukas.lt

KrokoTukas.lt 2020 m. įkūrė patyrusi gyvūnų mylėtojų komanda. Tikimės, kad jums (ir jūsų augintiniui) patiks jūsų apsipirkimo patirtis ir galite būti tikri, kad juos papildys geriausios kokybės šunų drabužiai.

KrokoTukas.lt įkūrė naminių gyvūnėlių mylėtojai, kurie taip pat yra aistringi mados sekėjai. Mums patiko idėja rūpintis savo augintiniais ir laikyti juos šiltus, saugius ir stilingus.

Pamatėme, kad naminiams gyvūnėliams drabužių yra daug, bet nėra nieko, ką būtų galima pavadinti aukštąja mada. Norėjome savo augintinius aprengti itin stilingai ir atrodyti kaip „milijonas dolerių”, todėl remdamiesi šia koncepcija sukūrėme KrokoTukas.lt.

KrokoTukas.lt sukurta siekiant suteikti jūsų augintiniams aukščiausios kokybės stilingus ir madingus drabužius. Mūsų asortimente yra visi drabužiai ir aksesuarai, kurių kada nors prireiks jūsų šuniui – nuo ​​stilingų paltų ir gražių suknelių iki nuostabių pavadėlių ir apykaklių rinkinių.

Mes pasirenkame tik geriausius pasaulio gamintojus, kad garantuotume aukščiausią kokybę. Galite būti tikri, kad visi mūsų produktai yra pagaminti pagal aukščiausius standartus ir nepriekaištingai. Stengiamės Jums pasiūlyti plačiausią originalių daiktų pasirinkimą su apranga ir aksesuarais, tinkančiais bet kokiai progai.

Pirkinių krepšelis
Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime Jus, kai prekė bus sandėlyje. Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.